Partnerský program Klikačka


Vysnívaná práca...
Snívali ste už niekedy o tom, aké by to bolo nebyť pod drobnohľadom šéfa, byť zodpovedný sám za seba a mať príjem zodpovedajúci Vašej skutočnej výkonnosti? Ak áno, vieme ako Vám tento sen splniť. Pripravili sme Partnerský program, ktorý v sebe spája slobodu, nezávislosť, zábavu a príjmy zodpovedajúce výkonu. U nás platí, že čím úspešnejší ste, tým väčšiu máte slobodu a nezávislosť. Nekontroluje vás žiaden šéf a nemusíte dodržiavať žiadne termíny. Odteraz ste svojím šéfom Vy a Vaše príjmy budú práve také veľké, ako veľmi Vás Vaša práca bude baviť a napĺňať!

Partnerský program
Systém Klikačka je najrýchlejšie rastúca e-mailingová informačná služba na Slovensku. Svojím zaregistrovaným užívateľom ponúka možnosť prijímať reklamné informačné e-maily a za ich prijatie ich finančne odmeňuje. Klikačka pre svoju činnosť bezpodmienečne potrebuje inzerentov, ktorí si v systéme zadajú svoju reklamu. Aby sme dokázali v krátkom čase získať čo najviac inzerentov, potešiť tým príjemcov reklamy a zároveň sa podeliť s našími spolupracovníkmi o náš zisk, rozhodli sme sa pripraviť tento Partnerský program.

Ako to funguje?
Každý, kto sa zaregistruje do nášho Partnerského programu získava vlastné jedinečné partnerské číslo, ktorým sa identifikuje na zmluvách s inzerentmi, ktorých získal. Na základe tohto čísla vyplatíme každému partnerovi podiel na výnose z každej ním sprostredkovanej kampane. Ak máte možnosť získať pre Klikačku inzerentov, práve teraz je ten správny čas to zhodnotiť.

Čo tým sledujeme?
Pre našu existenciu je nevyhnutné mať čo najväčšie množstvo inzerentov. Uvedomujeme si, že na budúcich inzerentov máte kontakty práve Vy. Alebo možno hľadáte iba zaujímavú prácu, kde by ste mohli zhodnotiť svoje obchodnícke schopnosti a zároveň zarábať neobmedzené príjmy. Sprostredkujte kampaň v rámci nášho systému a my Vám za to poskytneme províziu. Provízny systém je jasný, zrozumiteľný a hlavne výhodný, neobmedzený a spravodlivý.

Na čom všetkom môžete zarobiť?
Primárne na sprostredkovaní týchto služieb:
  • Rozposlanie reklamných e-mailov
  • Umiestnenie reklamných bannerov
Ak máte predstavu o sprostredkovaní iných služieb, stačí nás informovať a dohodneme sa individuálne.

Čo všetko získate v našom Partnerskom programe?
Predovšetkým neobmedzené príjmy - nijako Vás neobmedzujeme v množstve sprostredkovaných kampaní, a dokonca, čím viac ich sprostredkujete, tým vyššie budú Vaše provízie za každú z nich. Získate tiež prístup do Partnerskej sekcie, v ktorej si budete môcť online kontrolovať stav Vašich zmluv, kontrolovať si štatistiku Vašich príjmov či viesť si evidenciu Vašich získaných klientov. To všetko online, z pohodlia Vášho domova či kancelárie.

Čo potrebujete pre účasť v Partnerskom programe?
Partnerský program je určený iba pre osoby, ktoré dovŕšili vek 18 rokov - to je jediné, čo potrebujete. Samozrejme, potrebujete aj chuť a odhodlanie zarábať si slobodne a bez obmedzení.

Ak ste pripravení, pozrite si ďalšie informácie...

Spolupracujte s Klikačkou slobodne a bez obmedzení !

Vaša reklama na tomto mieste za 5€ / mesiac

Neplatíte za kliknutia, ale za dobu zobrazenia. Info a objednávky: reklama@klikacka.sk

Prihlásenie


» Nová registrácia

» Zabudnuté meno
» Zabudnuté heslo
Štatistiky

Zaregistrovaných
97979 užívateľov.
(od 14.1.2008)

10 najnovších:

IYKySMjUXobtzmW (14:06)
ULZrIFlj (12:19)
meJvzgDUy (05:49)
QEwbBqks (04:20)
pmPoNHMl (03:54)
IiZGgVERNxHAq (03:10)
McECPDGyoJ (02.10 22:17)
OSUAoZucHfBtLMqm (02.10 22:01)
wSoryfxFAQbY (02.10 10:41)
iUOFmGfWuph (02.10 02:10)

Predpoveď počasia

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Čo o nás povedali iní...