Princíp fungovania systému Klikačka


Systém Klikačka je informačný systém, ktorý zabezpečuje rozosielanie informačných reklamných e-mailov svojich obchodných partnerov registrovaným členom. Obchodní partneri zaplatia Klikačke poplatok za reklamnú kampaň v rámci systému a Klikačka potom odmení každého člena, ktorý na prijatý e-mail klikne (platí sa teda za každý prijatý e-mail, ktorého prijatie užívateľ potvrdí kliknutím na potvrdzovací odkaz). Užívateľ získa nielen peniaze, ale aj informácie o novinkách, tovaroch, službách a nových možnostiach z rôzných regiónov a záujmových oblastí.

Ako sa stať členom?
Zaregistrujete si Vašu e-mailovú adresu a na základe úspešnej registrácie sa stávate členom (užívateľom). Budete dostávať elektronickú poštu (e-maily) komerčného charakteru. Za to získate nárok na finančnú odmenu. Nárok na ďalšie odmeny získate aj keď získate ďalších nových členov do systému. Viac informácií o tom, koľko vlastne môžete v našom systéme zarobiť sa dozviete na podstránke "Koľko zarobím".

Kto sa môže stať členom?
Členstvo v systéme je dobrovoľné a členom sa môže stať ktokoľvek, kto má svoju e-mailovú adresu a je ochotný zarábať za prijímanie reklamných e-mailov.

Získajte ďalších členov - zaplatíme Vám za nich !
Klikačka Vám bude platiť odmeny aj za každého nového užívateľa, ktorého získate do systému. Každý užívateľ bude mať pridelený svoj vlastný identifikačný kľúč. Ak tento kľúč uvedie nový užívateľ pri svojej registrácii, pripíšeme Vám za každého takto získaného člena na Váš účet 10,- Sk (€0,33). Informujte svoje okolie o našej službe a počas registrácie im pripomeňte, aby uviedli Váš kľúč v položke "Odporúčateľ", aby sme Vám mohli pripísať peniaze.

Chcem rozoslať svoju reklamu. Ako na to?
Klikačka potrebuje pre svoju činnosť inzerentov. Využite naše služby a nechajte si rozoslať svoju vlastnú reklamu na svoj produkt či službu alebo si umiestnite reklamu na náš web. Viac informácií je pripravených v samostatnej sekcii pre inzerentov.

Čo ak viem zohnať inzerentov?
Tak potom práve Vás hľadáme! Hľadáme sprostredkovateľov reklamných služieb, ktorí majú obchodnícke vlohy a chcú zarábať neobmedzene. Skúste Partnerský program - tam zarobíte omnoho viac.
Vaša reklama na tomto mieste za 5€ / mesiac

Neplatíte za kliknutia, ale za dobu zobrazenia. Info a objednávky: reklama@klikacka.sk

Prihlásenie


» Nová registrácia

» Zabudnuté meno
» Zabudnuté heslo
Štatistiky

Zaregistrovaných
97979 užívateľov.
(od 14.1.2008)

10 najnovších:

IYKySMjUXobtzmW (14:06)
ULZrIFlj (12:19)
meJvzgDUy (05:49)
QEwbBqks (04:20)
pmPoNHMl (03:54)
IiZGgVERNxHAq (03:10)
McECPDGyoJ (02.10 22:17)
OSUAoZucHfBtLMqm (02.10 22:01)
wSoryfxFAQbY (02.10 10:41)
iUOFmGfWuph (02.10 02:10)

Predpoveď počasia

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Čo o nás povedali iní...